Rüyada Deniz Suyu Görmek

Rüyada deniz suyu görmek, bireyin muratlarının gerçekleşmesine yorumlanır şayet deniz suyunun rengi, kirli veya temiz olması da rüya tabirini etkileyen faktörlerin başında gelir. Genel bağlamda deniz suyu rahatlamak ve ferahlamak anlamına gelir ki, bilhassa hapiste olan bireyler için beklemediğiniz beraat kararlarına, tutukluluk halinin bitmesine, suçlanmalardan ya da iftiralardan aklanmaya da delalet eder.

Kişiye çok uzunca bir zamandır huzurlu vermeyen, uykularını kaçıran ve kaygılar içerisinde kıvranmasına sebep olan bir sırrın açığa çıkması sonucu olarak rahatlamasına, hafiflemesine ve daha iyi hissetmesine de yorumlanır.

Deniz suyu, miras ele geçirmeye, kazanılan parada artış meydana gelmesine, zenginliğe ve servet sahibi biri olmak anlamlarına da gelir. Nasip bolluğu halinde de delalet edilir.

Rüyada Deniz Suyu Görmek Rüyada Deniz Suyu Görmek

Rüyada Bulanık Deniz Suyu Görmek
Kuşkuya düşmek demektir ve bilhassa rüya sahibinin en yakınlarındaki şahıslarla alakalı kritik şüphelerinin oluşacağına, kendisine söylenen bir takım yalanları ifşa edeceğine ve bugüne değin bildiği doğrularla alakalı yeniden bir analize girmesi gerekeceğine işaret eder. Bekar kadınlar amaçlı çok can sıkıcı bir iftiraya ya da dedikoduya malzeme olmaya, kısmetlerin uzaklaşmasına yorulur. Evli kimseler amaçlı eşleriyle aralarına girecek soğukluğun, aile mensupları arasındaki kavgaların ve tatsız konuşmaların da yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Deniz Suyu Görmek
Büyük mücadeleler vermek zorunda kalınacağını ve bilhassa iş hayatında atılacak adımların beklentileri karşılamayacağını, hayal kırıklıkları kadar parasal açıdan kayıplara uğramanın da manasındadır. Ruhi karmaşaya, geliyor olacak hedeflerinde başarısızlığa uğramaya ve ikili ilişkilerde devamlı kavgalı bir müddetçe girileceğini de işaret edilir.

Rüyada Deniz Suyu Görmek
Aydınlatmak istenilen bir olaya işarettir ve genellikle , birincil derecede yakınlarını meçhul bir biçimde yitiren kimselerin, bu vakaları araştırmaları, sırları açığa çıkarmaları için normal hayatlarında sürdürdükleri çabanın bilinçaltındaki yansımasıdır. Ruhen huzur bulmak isteyen bireylerin , geçmişteki hatalarından kurtulmak ya da yaptıkları yanlışları silmek için verdikleri mücadelenin de tabiridir.

Rüyada Deniz Görmek
Rüyada deniz görmek, hükümet idaresine yakınlık manasına gelir . Rüya sahibi iş münasebeti sebebiyle hükümet adamlarıyla görüşecek ve onlarla yakın ilişki içinde olacaktır. Hükümet aracılığıyla gelecek harika gelişmeler yaşanabilir. Bir Takım rüya tabircilerine yönelik deniz görmek, uzunca ömre ve güçlü olmaya delalet eder. Benzer sürede günahlardan arınmaya ve helale yönelmeye işaret eder.

Rüyada Deniz Suyu Görmek 1 Rüyada Deniz Suyu Görmek

Rüyada Çirkin Deniz Görmek
Rüyanızda gördüğünüz deniz bulanık, çirkin ve sizlere kendinizi iyi hissettirmeyen cinsten bir görüntüye sahip ise; bir konuda kaygılanacağınız manasına gelir .
Çirkin bir denize düşerek suyun dibine doğru indiğini gören kimsenin başından negatif bir deneyim geçer.
Çirkin bir denizde yüzmek sizi uğraştıracak bir işe gireceğinize ancak bu işten yüzünüzün akıyla çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Denizi Baştan Başa Geçtiğini Görmek
Rüyada denizi baştan başa geçen birey şayet bir suçla itham ediyorsa bütün suçlamalar lehine sonuçlanır. Yine bu rüya verilen mücadelelerin kazanılmasına ve her çeşitli zorluklardan kurtulmaya ve rahatlamaya tabir edilir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir